We gaan alweer het 4e speelweekend van de competitie in en traditiegetrouw is het eind september/begin oktober weer tijd voor de week van de scheidsrechter. Een mooi moment om even stil te staan en de scheidsrechter van dienst extra te bedanken en in het zonnetje te zetten. De bezoekende bondsscheidsrechters en de scheidsrechters die voor RWA wedstrijden buitenshuis fluiten of beoordelen krijgen van ons ook dit jaar weer een leuk presentje.

In de eerste 3 weekenden hebben we bij de scheidsrechterscommissie toch al aardig wat afmeldingen gekregen. Nogmaals wil ik jullie eraan herinneren dat jullie als scheidsrechter en aangewezen team verantwoordelijk zijn voor het regelen van een scheidsrechter. Help dus degene die geblesseerd of verhindert is als team naar het zoeken van een vervangende scheidsrechter. Je zou het zelf ook op prijs stellen als er geholpen zou worden! Mocht je hulp bij het fluiten willen of begeleiding, laat het de scheidsrechterscommissie even weten via scheidsrechters@svrwa.nl of spreek Leon of Jelle even aan!

Hieronder het schema voor aankomend weekend en dinsdag. Allemaal veel plezier bij het fluiten!

09:00 RWA F3 – Valto F2                          Ilse de R.

09:30 RWA D1 – Nieuwerkerk D2             Gijs van R.

10:00 RWA F2 – KCC F2                           Anneke B.

10:30 RWA 5 – Sporting Delta 3                Jelle Berk

11:00 RWA E5 – Maassluis E3                  Sjeng S.

12:00 RWA E3 – Nieuwerkerk E7              Maikel K.

12:00 RWA C1 – Tjoba C1                         D. Belder

13:00 RWA C3 – ZKV C2                           Rogier P.

14:00 RWA 2 – KOAG 2                             F.A. Houtman

15:30 RWA 1 – KOAG 1                             W. Dirks

11:45 Albatros D1 – PKC D1                      Leon Stolk

14:30 PKC 3 – SKF 2                                 Robert v. Heiningen

15:30 Avanti 1 – DSC 1                              Jelle Berk

Dinsdag 05 oktober (ZuidWest Beker B-aspiranten)

19:30 RWA B1 – Seolto B1                        C. Matthijsse