De zaalcompetitie ligt helaas alweer even stil vanwege de coronamaatregelen, maar de korfbalbond heeft goede hoop dat er begin februari weer gestart kan worden. Waarschijnlijk zal het kabinet spoedig versoepelingen voor de sport aankondigen en 10 tot 14 dagen daarna zou de zaalcompetitie weer hervat kunnen worden. Ervan uitgaande dat de persconferentie van aanstaande dinsdag 25 januari verlichting geeft, is een herstart per zaterdag 5 februari goed mogelijk.

Het KNKV is van plan het wedstrijdkorfbal daarbij in kleine poules van 4 ploegen af te werken. Uitgangspunt van de nieuwe wedstrijd- en topkorfbalcompetitie is om deze zoveel mogelijk aan te laten sluiten bij de oorspronkelijke poules. Elke poule van 4 speelt dan een hele competitie. Vervolgens maken in beginsel de nummers 1 uit beide poules in een dubbele beslissingswedstrijd uit wie promoveert. Datzelfde geldt voor wat betreft degradatie voor de laagst geklasseerden van beide poules. Voor de breedtekorfbalklassen zou het originele programma gelden. Meer hierover lees je op de site van het KNKV.