Het bestuur en de technische commissie van RWA zijn blij om te melden dat zij overeenstemming hebben bereikt met Edwin Jansen en Joost van Hensbergen om volgend jaar de selectie van RWA te blijven coachen.

“De klik met de groep en de club is nog steeds erg goed, ondanks de rommelige perioden die we door Corona hebben gehad. We zijn van beide kanten overtuigd dat we met een complete groep en een volledig seizoen een mooi resultaat kunnen halen. De interesse die er was van buitenaf legde ik graag naast mij neer, omdat de samenwerking met Joost en de leuke RWA selectie voor mijn gevoel nog niet voltooid is. Ik zie nog steeds dat we progressie maken, maar dan helaas steeds weer worden onderbroken. En dus is de klus voor mij nog niet af” aldus Jansen.

Door Corona is er nog geen „normaal” seizoen gedraaid onder de huidige staf.
RWA ziet goede mogelijkheden om met de huidige staf positieve resultaten te gaan behalen en dus door te gaan. We hopen komend seizoen de volle potentie van zowel de selectie als de technisch staf te kunnen gaan zien.

RWA feliciteert Edwin en Joost en kijkt uit naar een verdere vruchtbare samenwerking.

Bestuur en TC RWA