Inmiddels is de competitie weer in volle gang en wat een feest dat er weer wedstrijden gespeeld kunnen worden met publiek! Ons eerste team is uit de startblokken geschoten met twee knappe overwinningen. Vanaf het eerste tot aan onze F-jes is er weer heel veel wedstrijd plezier en het publiek geniet daar met volle teugen van. Ook binnen onze vereniging hebben we wekelijks te maken met Corona en de daarbij horende quarantaine. Zeker bij de jeugd regent het soms afmeldingen. Wij zijn super blij dat er veel spelers en speelsters willen dubbelen, dus naast hun eigen wedstrijd nog invallen bij een ander team. In sommige gevallen moet er vanuit de ene sporthal flink haast worden gemaakt om op tijd te zijn voor een wedstrijd in een andere hal. Voor de jeugd zijn we dan afhankelijk van coaches en ouders die daar hun best voor doen. Uiteindelijk maken we met elkaar de vereniging en dat doen we heel goed. Op deze manier willen we toch ook zeker de dames van het wedstrijdsecretariaat digitaal in het zonnetje zetten. Voor velen doen zij onzichtbaar werk, maar zonder het wedstrijdsecretariaat wordt er niet gekorfbald! Zij zijn de hele week aan het bellen, aan het mailen, aan het verschuiven enz om te zorgen dat ieder team compleet binnen de lijnen verschijnt. Dus een applaus voor Akke en Jolanda is op z’n plek. Op naar nog veel mooie zaterdagen met volle tribunes!