Nu er gelukkig weer wat versoepelingen zijn geweest (en nog aan zitten te komen) is de Supportersvereniging gestart met het voorbereiden van nieuwe activiteiten. De komende periode zullen jullie hier meer informatie over ontvangen via www.svrwa.nl, de nieuwsbrief en https://supveractiviteiten.wixsite.com/home.
Wat kunnen jullie de komende periode verwachten?
Activiteit Wanneer?
Spandoekenavond 11-03-2022
Eten en feesten in de kantine Eerste thuiswedstrijd selectie op het veld
Spelen in Avontura nog niet bekend
Darttoernooi nog niet bekend
Uitje met de B nog niet bekend
Vrouwenbingo nog niet bekend
Pre-Camp Night nog niet bekend
Daarnaast is de SupVer blij om te melden dat Niek Stok en Romée van Wunnik de commissie vanaf heden komen versterken.
Tot slot vindt er zaterdag 5 maart aanstaande een ‘Throw In The Dark-toernooi’ plaats in Sporthal Rhoon met aansluitend een gezellig feestje. Dit op initiatief van- en mede georganiseerd door Remco Gorter. Meer informatie en opgeven?
Tot snel!
Groetjes,
De SupVer