Eindelijk! Na al die jaren kunnen we Het Priktoernooi weer in ere herstellen. Zaterdag 25 juni is het zover.

Voor de mensen die geen idee hebben waar we het over hebben zal ik het concept “Prikken” even uitleggen: prikken is niets meer en niets minder dan in teams van twee tegen elkaar schieten op 2 korven die op 6 meter van elkaar staan. Ieder potje duur 2×3 minuten, waarbij er ook nog een keer van korf wordt gewisseld, zodat iedereen onder gelijke omstandigheden heeft geschoten. Het Priktoernooi is al sinds mensenheugenis de afsluiting van het seizoen bij RWA en ook dit jaar hopen we er weer een gezellige dag van te maken.

Wat? Het priktoernooi 2022
Waar? Veld-accommodatie RWA
Wanneer? Zaterdag 25 juni 2022
Kosten: €7,50 per koppel
Aanmelden/aanwezig: 13:00
Start toernooi: 13:30
Opgeven: https://forms.gle/c9AmKAEX56XYN2j48

LET OP: Je geeft jezelf als koppel op. Jouw koppelpartner hoeft zich vervolgens niet nogmaals aan te melden.

Meer info volgt later!

Nu al vragen? Stuur dan een e-mail naar prik@svrwa.nl.