Verslag van Albrandswaards Dagblad

De korfballers van eersteklasser RWA zijn de play-offs voor een plek in de overgangsklasse zaterdagmiddag sterk gestart. De formatie van coach Edwin Jansen speelde op bezoek bij favoriet Kinderdijk. De Albrandswaardse ploeg startte wat stroefjes (4-5), maar pakte daarna overduidelijk het heft in handen. Bij rust leidde RWA al met 8-5. Na de theepauze trokken de bezoekers de goede ingezette lijn van het eerste bedrijf goed door en liepen daardoor uit naar een 21-16 overwinning. Topscorers aan de zijde van RWA waren Lars van Heijningen met zes goals en Rick van Rossen met vier. Volgende week zaterdag volgt de return in Albrandswaard. Coach Edwin Jansen was dolblij met het behaalde resultaat. “Het was een prima pot van ons. We hadden een bepaald strijdplan bedacht en deze werd top uitgevoerd,” gaf de coach aan. “Ze kwamen niet in de wedstrijd en wij haalden ze goed uit het ritme en dat irriteerde hen. Zij zijn favoriet, maar voor ons was het prima zo. Nu hopelijk volgende week afmaken.”