Deze keer een stukje over de E1.
De E1 bestaat uit de volgende korfbaltalenten:
Sophia, Maud, Stine, Bram en Douwe.
Afgelopen veldseizoen zijn ze kampioen geworden en ook in de zaal was het spannend. Aankomende wedstrijden op het veld zijn er weer alle kansen om bovenin te eindigen. Maar dat gaat alleen als er goed getraind wordt. Met de twee toptrainers/coaches Freek en Marjolein wordt de E1 iedere week weer klaar gestoomd voor de wedstrijd. Tijdens de wedstrijden wordt er goed samengespeeld en zorgen ze ervoor dat iedereen de kans krijgt. Voor de ouders en toeschouwers altijd leuk om te zien hoe ze vooruit gaan en altijd met veel plezier spelen!
Maar ook naast de wedstrijden zie je de E1 vaak als team leuke dingen doen!
Vorige week zaterdag werd het eerste aangemoedigd. Daarna met z’n allen door met de metro naar Ahoy waar de zaalfinale werd gespeeld. Tja wie weet staat RWA er over 10 jaar ook! Als afsluiting werd er nog gegeten bij de grote gele M waar de meiden van de E1 zelf herkend werden door tegenstanders uit Den Haag. Bekend en/of berucht😊. Ook deze competitie staan ze weer tegen bekende tegenstanders.
Nieuwsgierig wie deze toppers zijn en hoe ze spelen? Kom dan snel eens kijken en moedig ze aan!!