Nu we weer volop korfballen op het veld, wordt het ook weer tijd om de kantine en de kleedkamers schoon te maken. Het is lang geleden dat we een beroep deden op de teams om hiervoor te zorgen, maar …………….jullie mogen weer. Omdat het al heel lang geleden is zetten we hier nog even op een rijtje wat we van jullie verlangen.

  1. aanvegen van de kleedkamers, de hal, de kantine, de keuken en achter de bar;
  2. kleedkamers, de hal, de kantine, de keuken en achter de bar de vloer dweilen;
  3. de wc’s, zowel in de kleedkamers als in de hal, schoonmaken.
  4. de prullenmanden in de kleedkamers, de wc’s en de kantine legen en nieuwe zakken in doen.
  5. het keukenblok schoonmaken, de bar schoonmaken en de tafels schoonmaken.

Er liggen in het “hok” achter de keuken diverse schoonmaakspullen, dweilen, schoonmaakdoekjes, vegers e.d. Mocht er iets ontbreken geef dat dan door aan de schoonmaakploeg of aan Fennie Willemsen. Het is de bedoeling dat je schoonmaakt met je hele team, kan je niet geef dat dan door aan je aanvoerder. Jullie bepalen zelf op welke dag en op welk tijdstip jouw team gaat schoonmaken.

Hier onder volgt het schema.

2 tot en met 7 mei RWA 1 (let op 4 mei is de dodenherdenking);

9 tot en met 14 mei RWA 2;

16 tot en met 21 mei RWA 3;

18 mei schoonmaakploeg (grote beurt keuken en bar);

23 tot en met 28 mei RWA 4 (let op 26 mei is Hemelvaart);

30 mei tot en met 4 juni RWA 5;

6 juni tot en met 11 juni RWA 6 (let op 6 juni Pinksteren);

15 juni schoonmaakploeg (grote beurt kantine en kleedkamers)