Nog twee weken en dan is het zover. Het echte aftellen is begonnen.
Inmiddels hebben we de inschrijvingen voor het kamp stopgezet. Met 84 kinderen en 22 leiding zit het kamphuis inmiddels behoorlijk vol. Vandaar dat we de B groep met een aantal leiding buiten laten slapen ( ze krijgen ook 2 grote tenten mee hoor).

Verder ligt alles op koers en worden de laatste zaken geregeld.
Het kampboekje met alle belangrijke info voor het kamp zal aankomende week beschikbaar komen.
Fijn ook dat bijna iedereen nu het kampgeld heeft betaald.

Het enige probleem is nog wel…..we zijn nog de ZebRWA award kwijt. We hebben al vernomen dat er sommige ( volwassen) dames al druk op zoek zijn geweest…..
We hopen dat de ZebRWA award wel weer op tijd wordt teruggevonden want die is nodig op het kamp. Het is een belangrijke prijs….. Hopelijk horen we woensdag weer of het Ernst en Bobbie lukt om duidelijk te krijgen wat ermee is gebeurd. Vergeet niet te kijken!