Zaterdag 11 juni organiseert de Supportersvereniging een silent disco feest! 
Het thema voor het feest is goud!
Tijdens dit feest zullen we natuurlijk – geheel in lijn met het thema – stilstaan bij de resultaten van onze selectie het afgelopen zaalseizoen.
Waar RWA 2 zich knap handhaafde, gaat RWA 1 volgend seizoen voor het eerst in de clubhistorie overgangsklasse spelen.
Maar ook de gouden rol die al onze supporters en vrijwilligers hierin hebben gespeeld is een feestje waard. Gedurende alle wedstrijden konden we op jullie steun rekenen, met als absolute hoogtepunten de thuiswedstrijd tegen Albatros & het tweeluik tegen Kinderdijk.
Meld je voor het feest aan via www.rwasupver.nl. Dit ivm het aantal te reserveren headsets. Betalende leden van de supportersvereniging hebben gratis toegang, overige leden betalen €3,50 (dekking huurkosten headsets).
Ook zal er i.c.m. de Barcommissie voor eten gezorgd worden. Zaterdag 11 juni worden hiervoor in de kantine bonnen verkocht.
Tot dan!!
De SupVer