Afgelopen woensdag zijn er in de stralende zon korfbalclinics aangeboden door Jolanda en Eline tijdens een zonovergoten sportdag van de Don Bosco. In een aantal ronden zijn er veel kinderen langsgekomen die dmv een klein korbalwedstrijdje kennis hebben kunnen maken met korfbal. Er waren veel enthousiaste reacties.
Eerder in het schooljaar hadden Peter en Lieke ook al clinics aangeboden op de sportdag van de Overkant. Ook hier waren de reacties van de kinderen positief en enthousiast.
Hopelijk komen al deze enthousiaste kinderen ook tijdens de trainingen nog een keer verder kennismaken met onze leuke sport en gezellige vereniging. Iedereen mag altijd komen meetrainen.

We hebben ieder geval de komende periode alweer twee activiteiten op de planning staan.

Op 13 juli gaan we clinics verzorgen tijdens de sport-en spelweek georganiseerd door buurtsportcoaches van Albrandswaard. Rineke, Steven K en Eline gaan zich hier in ieder geval voor inzetten maar kunnen ook nog wel wat hulp gebruiken. Laat aan ons even weten als je die dag ook kunt helpen.

Verder gaan we op 21 september eindelijk weer ons schoolkorfbaltoernooi houden.
Hierover later meer maar de datum kan alvast in de agenda!