Na een aantal jaar kunnen we gelukkig dit jaar weer ons schoolkorfbaltoernooi organiseren. Op woensdag 21 september zal voor de groepen 4,5 en 6 een schoolkorfbaltoernooi zijn en voor groep 3 (kinderen van groep 1 en 2 mogen ook meedoen)als ze willen) een spelletjescircuit zijn. Het toernooi begint om 14:00 uur en zal om ongeveer 17:00 uur klaar zijn. Het spelletjescircuit begint om ongeveer 14:30 uur en zal 3 kwartier duren.
Alle scholen in Albrandswaard zijn inmiddels benaderd om teams op te geven. Heb je er dus nog niets over gehoord vraag er dan op school naar.

Uiteraard hebben we ook weer vrijwiligers nodig om het toernooi goed te laten verlopen. Als je op woensdag 21 september tijd hebt om ( een paar) wedstrijden te fluiten, achter de bar te staan of te helpen bij het spelletjescircuit dan horen wij dat graag.

De ledenwerfcommissie (Tamara, Maikel en Eline)