Sinds 2019 zijn de meeste prijzen in de kantine niet meer verhoogd (naast een aantal kleine verhogingen bij vooral frisdranken in september 2021). Helaas ontkomen wij er nu ook niet aan om de prijzen van diverse drankjes en etenswaren te verhogen. Zoals jullie waarschijnlijk wel in kranten, op nieuwsplatforms en/of via social media hebben gelezen of hebben ervaren in de supermarkt, hebben de frisdrankfabrikanten, brouwerijen en leveranciers van foodproducten de inkoopprijzen van hun artikelen aanzienlijk verhoogd.

Met deze prijsverhogingen, die ingaan per zaterdag 17 september, beperken wij de nieuwe kantineprijzen tot het minimaal noodzakelijke.

Wij vertrouwen hiermee iedereen voldoende ingelicht te hebben.

Vragen of onduidelijkheden dienen niet bij de bar gemeld te worden, maar via barcommissie@svrwa.nl en/of bestuur@svrwa.nl

Het bestuur