Hoofdtrainer Edwin Jansen neemt aan het einde van seizoen 2022/2023 afscheid van RWA. Edwin heeft 3 jaar voor het vlaggenschip gestaan en heeft daarmee mooie resultaten behaald, met als hoogtepunt de promotie vorig jaar naar de Overgangsklasse in de zaal.

“RWA is een mooie en leuke club en voel mij er goed welkom en thuis. En zal zeker nog vaak op de club komen, want dit is wel mijn nieuwe cluppie geworden. Dank aan iedereen voor deze leuke periode. Sterker nog, deze periode is nog niet voorbij en we gaan proberen onze doelen te halen en hopen dat jullie mij en de selectie nog blijven steunen.”

Wij danken Edwin voor de mooie resultaten, zijn inzet, clubgevoel en gezelligheid.

Ook Joost legt aan na dit seizoen zijn werkzaamheden als trainer van RWA 2 neer. Hij heeft deze rol na dit seizoen vier jaar met veel inzet vervuld.

Wij wensen beiden veel succes in het vervolg van hun carriere, en hopen hen nog vaak op ons complex te kunnen begroeten!

Over de opvolging van beide heren is nog niets bekend, bestuur en TC gaan zich daar op korte termijn over buigen.