Achter de schermen hebben we niet stilgezeten, we zijn dan ook blij om te melden dat we dit jaar weer op kamp gaan met Pinksteren (26 t/m 29 mei)πŸŽ‰! Het kamphuis is geboekt, we gaan dit jaar naar het mooie Brabantse land (Alphen NB), een kamphuis met meer bedden πŸ›ŒπŸ½ dan ons vorig kamphuis dus iedereen slaapt binnen πŸ’€. Meer info over het thema voor de jeugd volgt binnenkort, het leidingteam wordt achter de schermen samengesteld en de voorpret kan beginnen. Belangrijk om te weten, de inschrijvingspagina op de webpagina van het kamp is bij deze officieel geopend, deze vinden jullie hier https://pinksterkamprwa.blogspot.com/, dus schrijf je vast in πŸ˜„ . Om het kamp ook dit jaar betaalbaar voor iedereen te houden zijn we op zoek naar sponsors πŸ’° die ons financieel willen helpen, ideeΓ«n hiervoor zijn altijd welkom! Vorig jaar hebben we er mede dankzij de sponsors πŸ’° een geweldig succes van weten te maken!