Vrijdag 24 februari organiseerde de Supver een avondje bowlen voor de A,B en C jeugd.
De voorjaarsvakantie werd zo ingeluid bij bowlingcentrum Spijkenisse.

De juiste maat bowlingschoenen werden gezocht en meestal gevonden, groepjes voor de bowlingbanen werden gevormd en het bowlen mocht beginnen. Waar een enkele baan koos voor het gebruik van de welbekende hekjes, kozen de meeste waaghalzen voor het bowlen zonder. Na een aftastend begin waarin er regelmatig ballen in de goot belandden, kwam de RWA jeugd steeds meer in hun ritme. Er werden hoge scores gegooid met af en toe zelfs een spare of een strike. De split blijft een onmogelijke opgave en de extra worp in de tiende beurt na een spare of strike blijft altijd een mooie bijkomstigheid.

Na het eerste potje was er zelfs nog tijd voor de start van een tweede potje. Helaas was de tijd halverwege dit potje voorbij. De kinderen hadden gebowld voor wat ze waard waren en gingen dan ook weer voldaan naar huis.

We kijken nu weer uit naar de activiteit van 11 Maart; het après-skifeest. We hopen iedereen, van de A tot en met senioren, dan te zien!

Groetjes van de SupVer