Informatie Priktoernooi 2023

Wanneer? Zaterdag 1 juli 2023
Hoe geef ik mijn koppel op? Via onderstaand formulier.
Tot wanneer kan ik mijn koppel opgeven? Tot en met dinsdag 27 juni
Prijs per koppel? €7,50
Hoe ziet de dag eruit (onder voorbehoud van tijden):
  • 09:30 uur: Aanmelden D, E en F en warming-up.
  • 10:00 uur: Start toernooi D, E en F.
  • 13:00 uur: Kampioenenhuldiging en uitreiking speler, team en coach van het jaar.
  • 13:30 uur: Aanmelden C, B, A en Senioren.
  • 14:00 uur: Start toernooi C, B, A en Senioren.
  • 17:00 uur: Start barbecue en borrel.
Wat is het priktoernooi?
Het priktoernooi is traditiegetrouw het jaarlijkse afsluittoernooi van het seizoen. In koppels wordt er 2 keer 3 minuten geschoten (geprikt) tegen een ander koppel. Na de poulefase zal er een knock-out fase worden gespeeld tot er 2 koppels tegenover elkaar in de finale staan. De winnaars mogen zich het hele jaar de kampioenen noemen! Uiteraard zullen de spelregels voor aanvang van het toernooi nog uitgebreid worden uitgelegd. 
 
Alvast heel veel plezier en tot 1 juli!