Beste deelnemers en supporters,

Allereerst van harte gefeliciteerd aan alle nieuwe prikkampioenen van 2023! Maar ook als je gister niet hebt gewonnen maakt dat niets uit en hopen we dat je een hele leuke dag hebt gehad en de spierpijn vandaag zal meevallen.

Wij willen namens de organisatie alle deelnemers en supporters bedanken voor jullie enthousiasme. Daarnaast willen we alle vrijwilligers nog even bedanken voor het opbouwen, de bardiensten, het barbecueën, het opruimen, het helpen met de wedstrijdjes en iedereen die heeft geholpen met de voorbereiding!

Wij, de zogenoemde interim prikcommissie, hebben dit jaar nog eenmalig het priktoernooi georganiseerd, omdat er nog geen nieuwe commissie was gevonden. Wij hopen natuurlijk dat na al jullie enthousiasme van gisteren er een aantal deelnemers, supporters, ouders of vrijwilligers zijn die het leuk vinden om met elkaar volgend jaar dit toernooi te organiseren en misschien zelfs wel verder te verbeteren. Alle draaiboeken en schema’s liggen al voor jullie klaar.

Lijkt je dit nou leuk? Mail dan even naar prik@svrwa.nl

Heel veel liefs en vast een fijne vakantie!

Stefanie, Ilse en Quincy