Het vrijwilligerswerk is voor iedereen bij RWA een must. Of je nu scheidsrechter speelt, langs de lijn coacht, je twee keer in de week laat zien als trainer.  Je zit in het bestuur, een commissie, of je doet bardienst. Je ruimt rommel op, maakt schoon, of de was, of het onderhoud, doet de voorjaars- zomer- of herfstschoonmaak. Je rijd van hot naar her, je moedigt je kinderen, of die van andere aan, je spekt de clubkas met een rondje, je probeert leden te winnen of te behouden, je voert gesprekken en je bent betrokken, kortom je bent bezig voor de club.

Daar hebben we allemaal profijt van.

De ene taak is wat intensiever dan de andere, er zijn ook moeilijke taken, en ondankbare taken. Gelukkig zijn bijna alle taken bij RWA “bemand”. Dat is fijn. En zo hoort het ook.

De club kan niet zonder al deze uitvoerende personen.

Maar………………………………….

Soms wordt een taak wat lastig uitvoerbaar.

Als er geen manden zijn, geen patat, geen stofdoek, geen hamer, geen kinderen om te rijden, niemand om aan te moedigen. Dan wordt de taak die je op je genomen hebt wat zwaarder.

Kom op allemaal en maak de taak van de JAF niet moeilijker dan die al is.

Tot volgende week.

JAF,