Ook deze week was het weer een hele puzzel om alle teams compleet de deur uit te krijgen. Er is wat afgebeld, gemaild, geappt, met tegenstanders, ouders, coaches, kinderen, scheidsrechters, de bond, barpersoneel.

Soms heb je geluk dat je direct het goede telefoonnummer van een opponent te pakken hebt, soms moet er gemaild worden en dan duurt het effe voor dat je antwoord hebt. Na veel heen en weer geschuif, is donderdag alles compleet, maar het noodlot slaat toe, de ene na de andere afmelding komt binnen, moet alles opnieuw of anders. Gelukkig denken coaches mee en nemen genoegen met minder of helemaal geen reserves. Ga er maar aan staan, kan je kampioen worden,   mis je net je topschutter. Gelukkig zijn de rwa spelers mentaal zeer sterk en zorgen alle invallers samen met de overgebleven spelers voor topresultaat.

Jammer dat de A2 en het vijfde dit keer niet het strijdperk in konden, ook tegenstanders kampen met blessures. Dat wordt dus weer inhalen.

De jaf gaat even genieten van wat rustiger tijden, alhoewel de oefenwedstrijden zaal staan al weer voor de deur.