Het valt allemaal niet mee. Helaas moest de B2 teruggetrokken worden. Dat is balen voor de spelers, voor de TC, voor de vereniging en voor de trainers. Gelukkig heb je dan als wedstrijdsecretariaat wat meer speling en met een oefenprogramma voor de boeg breken er rustige tijden aan.

Maar de herfst slaat genadeloos toe, de spelers en speelsters beginnen dinsdag met een niesbuitje, donderdag is er verhoging en vrijdag komen ze ziek uit school en helaas zijn ze zaterdags nog niet opgeknapt. Allemaal van harte beterschap. De vele zieken zorgden natuurlijk voor afschrijvingen. Toch zijn alle ploegen compleet vertrokken en sommige zelfs nog met reserves. De D3, zeer gehavend, toog naar Maasland en kreeg daar te horen dat de wedstrijd op een ander tijdstip gepland stond. Heel erg verdrietig, maar er zal vast nog wel een oplossing komen.

Vriendelijk verzoek aan alle ouders, als er op het laatste moment afgeschreven moet worden wilt u dan bellen.

Iedereen weer bedankt voor het invallen, reserve staan, rijden en het meedenken. We zijn blij met jullie.

JAF.