Aan alle teams van de week + ouders.

Het zaalseizoen 2023-2024 gaat alweer van start. Gebruikelijk zijn bij de thuiswedstrijden van RWA 1 pupillen van de week aanwezig. Door middel van deze brief willen wij graag vragen of jullie bij een wedstrijd van RWA 1 pupil van de week en supportersteam van de week willen zijn?!

Voor de meeste van jullie zal dit nog niet zoveel zeggen. Misschien dat jullie ouders er meer over weten. Voor de zekerheid staat hieronder vermeld wat het inhoudt om pupil en supportersteam van de week te zijn.

Na de wedstrijd van RWA 2 gaan de spelers van RWA 1 inschieten. Na het inschieten gaan beide ploegen (RWA en de tegenstander) oplopen. De pupillen van de week lopen dan met een van de spelers van RWA 1 mee. Hierna worden de pupillen, de spelers en de scheidsrechter voorgesteld aan o.a. het publiek.
De pupillen gaan dan naar de tribune om RWA 1 zo goed, gek en hard mogelijk aan te moedigen. Wanneer de wedstrijd is afgelopen krijgt elk kind een mooi diploma, met daarop alle handtekeningen van de spelers van zowel RWA 1 als RWA 2 en de coaches.

Hieronder staat het schema:

18 november RWA 1 – Animo 1
17:00 uur Kangoeroe

25 november RWA 1 – OVVO 1
17:00 uur D1

9 december RWA 1 – Tilburg 1
16:45 uur E1 + E2

16 december RWA 1 – Vriendenschaar (H) 1
17:00 uur F1 + F2

20 januari RWA 1 – KOAG 1
17:25 uur D2 + D3

10 februari RWA 1 – Spirit 1
17:30 uur E3 + E4

16 maart RWA 1 – Fortis 1
17:00 uur E5 + E6 + E7

 

Aan het einde van het seizoen, zal er gekozen worden welk team(s) het beste RWA 1 heeft aangemoedigd. Is jouw team dat aan het einde van het seizoen geworden?! Dan ontvangen jullie een leuk cadeau, dus doe je best!
Je kunt er natuurlijk voor kiezen om met jou team de tribune en/of zaal te versieren.
Kleine gunst, willen jullie dit met het team dan ook weer opruimen.

Met vriendelijke groet,
Supportersvereniging