We zijn verheugd om jullie uit te nodigen voor een spannende nieuwe mijlpaal op onze sportvereniging – de gloednieuwe speeltuin bij RWA! Onze visie is om nieuwe ruimte te creëren waar onze kinderen veilig samenkomen om plezier te beleven, te spelen en herinneringen te maken. Nu is het tijd om samen met jouw kindje je stem te laten horen!

Wij geloven dat de speeltuin van ons allemaal is, en daarom willen we graag weten wat jullie het leukst vinden. Doormiddel van dit formulier willen wij jouw mening horen en ervoor zorgen dat de speeltuin aan al jullie wensen voldoet.

Of je nu houdt van schommels, glijbanen, klimtoestellen of picknickplekken, jullie stem telt.

Dus, bereid je voor om jouw favoriete speeltoestellen te selecteren. Samen maken we de nieuwe speeltuin bij RWA tot een geweldige plek voor iedereen om van te genieten!

Met speelse groeten,

De speeltuin projectgroep