Zo, de vriendschappelijke wedstrijden, of zoals u wilt, de oefenwedstrijden zitten erop. Coaches, trainers en ouders weten waar ze aan toe zijn en laat het echte spel maar beginnen. Helaas staan onze telefoons roodgloeiend, het woord afmelden kunnen we niet meer horen of zien. Gelukkig is het programma zo samengesteld dat er ruimte genoeg is om te schuiven met spelers van de ene ploeg naar de andere. Daarbij proberen we het natuurlijk voor iedereen, voor elke ploeg, zo goed mogelijk te regelen. Soms komt er een kanjer het team versterken, maar soms had je op iets anders gehoopt. Gelukkig trekken we geen ploegen voor en gaat alles altijd in overleg met de TC en andere betrokkenen. De griepgolf is aan het terugtrekken dus de komende weken hebben we geen centje pijn. De kerstperiode wordt tricky en ook de voorjaarsvakantie zien we met angst en beven tegemoet. Dus gaat u verre orden bezoeken laat het ons weten en niet door een vakantiekaartje maar graag al ietsiepietsie eerder. Het ziet er nu  al naar uit dat in elk geval de D-ploeg een avondwedstrijd gaat spelen. Gelukkig kan dat geregeld worden met een andere vereniging die we in dit geval niet als een concurrent maar als een goede tegenstander beschouwen.