Wij zijn erg blij te kunnen melden dat sinds een aantal weken de technische staf is uitgebreid met Daan Veulings in de rol van fysiektrainer. Daan verzorgt voor de selectie het eerste deel van de trainingen, waarin het zwaartepunt ligt op warming-up en blessurepreventie. Daarnaast assisteert hij Marit bij haar rol als verzorger en de hersteltrainingen die zij verzorgt.
Daan heeft zich na zijn korfbalcarrière eerst toegelegd op het bestuurlijke vlak van de korfbalwereld, later is hij aan de slag gegaan als verzorger. Hij heeft zich hierbij steeds meer verdiept in het vooraf voorkomen van blessures in plaats van deze achteraf te behandelen. In deze rol is hij jarenlang bij verschillende verenigingen actief geweest, onder andere OZC, Bolnes en KCC. Wij zijn erg verheugd dat wij nu van zijn kennis gebruik mogen maken, en heten hem van harte welkom bij RWA!