Zo de kerstperikelen zijn achter de rug, de geblesseerden staan bijna allemaal weer op het veld, dus kunnen de ploegen weer in hun eigen samenstelling en compleet het veld in. Maar virussen laten zich niet dwingen of zorgen bacteriën voor keel- neus- long- en hoofdpijn. Niet alleen bij RWA maar bij de gehele korfbalwereld is het niezen, proesten, en kuchen. Je denkt oh morgen is het over, maar morgen breekt aan met een thermometer in je hand. Het enige wat je dan nog te wachten staat is afbellen. En omdat de griep je overvalt, wordt de JAV ook overvallen en staat voor bijna onmogelijke opgaves.

 

Maar wij vrouwen staan ons mannetje, of het nu vrijdagavond tien uur of zaterdagochtend negen uur is we zorgen met veel kunst en vliegwerk voor vervangers. Maar de vervangers raken op. Gelukkig zijn er een heleboel spelers die nooit nee zeggen en soms op hun vrije weekend, twee wedstrijden willen spelen. Ook de coaches van de ploegen spelen daarin een cruciale rol en gaan soms vrijdagavond nog al hun teamspelers langs en dat lukt ze nog ook. Hulde aan de dubbelaars, invallers, meedenkers, tegenstanders, coaches, en aan de vereniging die dit alles mogelijk maakt. Gelukkig is whats app nog gratis anders zou de vereniging ten onder gaan aan telefoon en portokosten. (maar dit is een stem uit het verleden)