Op 10 april vanaf 19:30 uur kun je onder leiding van Cora Noordzij een AED- + reanimatietraining volgen. De training is in de kantine van RWA.

Geef je snel op want vol = vol.

 

Met ingang van het veldseizoen hebben we om het complex van RWA een gloednieuwe AED. Het is dan ook erg belangrijk dat voldoende mensen bij RWA weten hoe je een AED gebruikt.

Voor het aanmelden van de training hoef je geen ervaring te hebben, maar dat mag wel.

 

Reanimeren is een onderwerp met de nodige urgentie, want zoiets hoop je als vereniging nooit mee te maken! Helaas kan het toch een keer gebeuren. Hoe fijn is het dan dat we de juiste apparatuur hebben, maar ook voldoende mensen die de AED kunnen gebruiken. Deze training is een mooie kans om de reanimatievaardigheden weer goed onder de knie te krijgen. Stel dat er op het sportcomplex iets gebeurt, hoe is de communicatie op dat moment geregeld? Wie doet wat? Wie alarmeert? En het belangrijkste: wie zou als eerste hulp kunnen verlenen?

 

Geef je op door te mailen naar: reanimatietraining@svrwa.nl