Tussen de zaal en het veld breken rustige tijden aan, of toch niet.

Heel veel vriendschappelijke wedstrijden staan op het programma. Helaas zijn er ook heel veel afschrijvingen voor deze wedstrijden. Daar komt nog bij dat ook het fileprobleem gaat meespelen bij deze wedstrijden en moet er zelfs een wedstrijd tussenuit gehaald worden. Heel sneu voor de spelers en veel werk van de wedstrijdsecretaris en van de organisator van deze wedstrijden wat voor niets is geweest.

 

Gelukkig is het wedstrijdprogramma goed gespreid en liggen er heel wat vrije speeldagen in het verschiet. Aan het vroegtijdig afmelden wordt goed gehoor gegeven en de afschrijvingen voor (zelfs wedstrijden in juni), komen op de mail binnen. Helaas zijn er nu al wedstrijden verplaatst, zowel door RWA als door tegenstanders. Dit brengt wel enigszins verlichting maar op de doordeweeks dagen spelen valt ook niet mee, vooral het vervoer kan een struikelpunt vormen.