De tweede helft van de veldcompetitie moet nog beginnen, maar toch wordt er op veel fronten al gewerkt aan het volgende seizoen, Zo wordt er bijvoorbeeld hard gewerkt aan de samenstelling van de selectie voor volgend jaar, en daar is goed nieuws over te melden! Naast een aantal A spelers die zullen aansluiten bij de selectie kunnen we ook twee oude bekenden verwelkomen. De eerste is Roy Hekman, inderdaad familie van Yannick. Hij is zijn korfbal carrière ooit begonnen bij RWA, maar is na een verhuizing naar Capelle overgestapt naar KCC. Met ingang van volgend seizoen keert hij bij ons terug, en daar zijn we blij mee! De andere speler die bij ons terugkeert is Arnout Geervliet. Na een jaar korfbal-sabbatical, waarin hij over twee weken de marathon gaat lopen, keert ook hij volgend jaar weer terug in de selectie, en ook hij een een meer dan welkome aanvulling. Wij wensen beide heren dan ook veel succes en plezier toe! Aan de dameskant zouden we de selectie ook graag in de breedte nog wat versterken, daar wordt hard aan gewerkt.