RWA doet mee aan de voedselbankactie van de sport in april, en we kunnen jouw hulp goed gebruiken! Je kunt eenvoudig bijdragen door houdbare producten te doneren in de kratten in onze kantine.
Wat houdt de voedselbankactie in?
De voedselbankactie in april is een initiatief waar sportclubs door heel Nederland aan deelnemen. April blijkt voor voedselbanken in Nederland een uitdagende maand, omdat de voorraad aan boodschappen, eerder opgebouwd rond de feestdagen in december, tegen die tijd vaak is uitgeput. Daarom slaan wij, samen met de KNGU, KNHB, NGF, Atletiekunie, Nevobo, KNKV, NOC*NSF en andere clubs, de handen ineen om houdbare producten in te zamelen.
Waarom doen wij mee?
Het is een mooie kans om onze maatschappelijke betrokkenheid nu te tonen door hulp te bieden aan mensen in onze regio die het nodig hebben. We maken echt een verschil en versterken onze band met de lokale voedselbank en andere partners, zoals het Jeugdfonds Sport & Cultuur. Deelname aan de voedselbankactie versterkt het gevoel van verbondenheid en trots binnen onze club.
Welke houdbare producten kunnen helpen?
Houdbare producten zoals:
  • Maaltijdsoepen
  • Peulvruchten
  • Havermout
  • Vis in blik
  • Groente en fruit in blik of pot
  • Koffie of thee
  • Zilvervliesrijst of meergranenrijst
  • Olie (olijf, zonnebloem)
  • Menstruatueproducten
Waar kun je bijdragen?
Vanaf dinsdag 2 april zal er in onze kantine een herkenbare tafel ingericht worden waar de producten gedoneerd kunnen worden.