DAG 1

Het kampavontuur begon op een mooie dag met het vertrek van twee bussen vol enthousiaste kinderen richting Helvoirt. Hoewel de dag zonnig begon, sloeg het weer om naar een regenachtige avond. Maar de piraten lieten zich niet afschrikken door een storm, terwijl de cowboys hun paarden veilig binnen zetten. De kinderen hadden er allemaal zin in en konden niet wachten om het kamphuis te bereiken.

Bij aankomst in Helvoirt werden de slaapzalen klaargemaakt voor een welverdiende rust na de dropping. De storm was inmiddels gaan liggen, waardoor de cowboys hun paarden weer van stal konden halen. Een snelle pitstop bij de Saloon voor een snack en iedereen maakte zich klaar voor de nachtelijke avonturen.

Alle teams kwamen uiteindelijk veilig aan, hoewel de B & A teams nog wat langer door het donker moesten zoeken naar het kamphuis. Nadat ook zij rond 06:00 uur arriveerden, kregen alle kinderen een korte maar heerlijke nachtrust.

DAG 2

Na het ontbijt trokken de kinderen lange broeken en witte sokken aan om het spel “De Schatkaart van Kapitein Luiaard” in het bos te spelen. Na twee uur rennen door het bos met veertien verschillende spelletjes, kwam het piraatsteam als winnaar uit de bus. Terwijl de kinderen buiten speelden, werd de lunch voorbereid.

Na de lunch, bestaande uit pannenkoeken gebakken door ouders, hadden de kinderen tijd om te spelen op het grasveld in de zon. Er werden voetbaltoernooien gespeeld, gedanst en gepingpongd. De oudere teams speelden “Schatzoekertje” in het bos en de jongere teams “Buitmaken” op het grasveld. Dit alles was live te volgen via Instagram.

In de avond werden er nog flink wat spellen gespeeld, met als favoriet: het lasergamen.

Na een korte nacht van de eerste avond, lagen de kinderen nu vroeg op bed.

DAG 3

De volgende ochtend stonden er weer nieuwe activiteiten op het programma. De A t/m D teams vermaakten zich in het bos, terwijl de E & F teams op het grasveld bleven. De stormbaan, was een hoogtepunt waar iedereen naar uitkeek.

Op het moment dat de A t/m D teams het spel “Wild West vs Sea Adventure” speelden, kwamen de eerste donkere wolken weer opzetten. Na een korte regenpauze konden de activiteiten hervat worden. De strijd om het “Book Of Records” en de punten voor de teams ging door tot de langverwachte stormbaan werd ingezet. Schoenen uit en rennen maar!

De grote finale tussen de cowboys en piraten was een spannend hoogtepunt: De bonteavond. Na lang strijden wonnen de cowboys de schat. De avond werd afgesloten met rustige spelletjes aan tafel en daarna een welverdiende nachtrust.

  

DAG 4

De volgende dag stond in het teken van opruimen. Slaapzakken werden opgerold en tassen volgepropt. Na een intens en onvergetelijk kamp, waren de kinderen moe maar voldaan. De bussen brachten hen terug naar Poortugaal, waar ze rond 13:15 aankwamen.

Ook willen wij in het bijzonder alle sponsoren van het kamp bedanken:

 • 365 Fire Protection Solutions
 • Bolman Cleaning Services
 • Coolers Airconditioning
 • De Jong Glas en Gevel
 • Dutch Height
 • Electrotechnisch Installatiebureau Vennik
 • GN’R ZiFeXa
 • Hofstad Festivals
 • IF Solutions
 • KC’s Bakery
 • MCD Rhoon
 • Polak’s Tuinderij
 • Stichting Welzijn Albrandswaard
 • Tuincentrum Rokkeveen
 • Van der Valk Office Supplies
 • Windsor Group Holding
 • RWA Club van 50
 • RWA Supportersvereniging

Bedankt iedereen voor het onvergetelijke kamp en we hopen jullie uiteraard volgend jaar weer op kamp te zien!