RWA is een actieve en gezellige vereniging van ongeveer 250 leden, waar wedstrijdkorfbal en breedtekorfbal gespeeld wordt. We hebben momenteel 5 senioren teams en 18 jeugdteams.

RWA 1 speelt in de zaal overgangsklasse en op het veld 1e klasse en RWA 2 speelt in zaal reserve 1e klasse, op het veld reserve 2e klasse. De selectie bestaat uit een mix van ervaren en jonge spelers en traint twee keer per week (dinsdag en donderdag). Doelstelling is om met RWA 1 een stabiele overgangsklasser te worden en de aansluiting vanuit RWA 2 te behouden.

Voor RWA 2 zoeken we een coach die in nauwe samenwerking met de nieuwe hoofdtrainers het team verder helpt ontwikkelen. Coaching is voor dit team van essentieel belang. In afstemming met de hoofdtrainers verzorg je één keer per week een training voor RWA 2.

We bieden een passende onkostenvergoeding.
Heb je ervaring als coach en denk je dit jonge, ambitieuze team verder te kunnen helpen, neem dan contact met ons op.

Max Rotmans – 0622519279

TC@svrwa.nl