Of het nu gaat om een bord langs het veld, een teamsponsoring, balsponsor bij de selectie of een andere creatieve manier van sponsoring elke vorm helpt ons als vereniging om er voor alle leden iets leuks van te maken en voor alle teams genoeg materialen beschikbaar te hebben tijdens de trainingen en wedstrijden!

Momenteel zijn we druk bezig de speelvelden verder te voorzien van reclameborden en zal er in de zaal een aantal teams verder voorzien zijn van shirt sponsoring.
Ook hebben we het heugelijke nieuws te melden dat er in overleg met IF Solutions voor gezorgd is dat het aantal sponsorkorven uitgebreid is en bij alle wedstrijden gebruikt kunnen worden vanaf de allerkleinste tot en met het vlaggenschip.

Verder zullen we jullie middels de nieuwsbrief in de komende periode op de hoogte houden van de ontwikkelingen en sponsoren binnen de club.

Ben je zelf van plan te willen sponsoren, ken je iemand of heb je tips om ons te helpen stuur ons dan een email of spreek ons aan op de club.

Sportieve groet Arnout, Nils, Lars, Jerry & Rick